Autoriserte instruktører i hundesporten Smeller

Ta direkte kontakt med hver enkelt instruktør, dersom du ønsker informasjon om kurs i din lokale klubb/ditt område.

Autoriserte instruktører (40) i Smeller

Algarheim Nordby  Anette Buind anette@noseon.no 97106606
Asker Christensen  Ylva ylva@lachris.no 95197127
Atrå Sommer  Hilde hildeognana@hotmail.com 91536603
Drammen Langlien  Kamilla kamilla.langlien@gmail.com 45456630
Drammen Saugerud  Gro Irene drammenhundesenter@gmail.com 91312419
Drøbak Pettersen  Kjersti kjerstipet@gmail.com 41539517
Fagernes Hansen  Åsne asnehanseb@gmail.com 95487537
Fagernes Schlytter  Guro Fossen guro_fs@hotmail.com 90887400
Fagernes Tidemand-Johannessen  Carl F. carlfrithjof@gmail.com 95073543
Fana Reksten  Alexandra alexandra.reksten@gmail.com 48089397
Finstadjordet Halse  Eva-Doris e.d.fagerlid@gmail.com 47350444
Furnes Veiby  Gunnar rottisboy@hotmail.com 98639090
Hamar Westwold  Anne anne_westvold@hotmail.com 90735792
Heggedal Brudheim  Gry gry.brudheim@gmail.com 97100005
Heggedal Woie  Åshild aashild@nessem.com 90185841
Hornnes Skjørestad John  john@happyhundesenter.no 91710659
Ilseng Eng  Tone toneeng3@online.no 90799778
Jaren Bratlie  Bjørn Smeby bjornbratlie@hotmail.com 47234804
Jessheim Johansen  Rosita rositajo@hotmail.com 47621197
Kongsvinger Andreassen  Jan Mohn jan@glaamdal-hundesenter.no 97974630
Kristiansand Tønnessen  Karoline karro96@gmail.com 91717435
Moss Høiden  Anneli anneli.hoiden@gmail.com 95700708
Os Fjellanger  Rune rune@fjellanger.net 93453667
Oslo Akre  Tommy tommy_akre@hotmail.com 92803806
Oslo KIelland  Hildur J. hildurheks@gmail.com 90850664
Oslo  Bjørnelykke  Kirsten kirstenbjornelykke@hotmail.com  
Porsgrunn Aakre  Siri sosirori@mac.com 41289278
Rissa Horneman  Tove tove.horneman@gmail.com 98053348
Roa Hovland  Turid hovlanddama@gmail.com 48196364
Sande I Vestfold Elvegård  Laila laila.elvegard@gmail.com 97544351
Selbu Berg  Stig Meier stig.berg@spesialsok.no 92603856
Søfteland Johansen  Jonas Riise Jonas.riise.johansen@gmail.com 97979593
Søreidgrend Johnsen  Tine johnsen.tine@gmail.com 45270796
Tiller Skaug  Eli-Anne kennelvidsyn@gmail.com 92248231
Tiller Tømmervold  Håvard havard0303@gmail.com 48887300
Trondheim Meland  Mascha maschameland@gmail.com 45243260
Trondheim Aasen  Kate kataa@trondelagfylke.no 99041721
Ålgård Gjesdal  Siw siw.gjesdal@hotmail.no 90844181
Pregodkjenning         
Oslo Løwer Hege Line L hegeline@icloud.com 90119166
Drøbak Ellingsen Tone toneellingsen@gmail.com 92031954

Pregodkjenning av instruktører
Styret er opptatt av at Smeller skal fortsette å vokse som hundesport og ønsker flere instruktører rundt om i landet! Kanskje sitter du eller noen du kjenner med masse kompetanse som kunne kommet sporten til gode? 
I 2022 vil vi pre-godkjenne instruktører som sender inn søknader til oss.
Mail er sendt ut til alle medlemmer.