Autoriserte instruktører i hundesporten Smeller

Ta direkte kontakt med hver enkelt instruktør, dersom du ønsker informasjon om kurs i din lokale klubb/ditt område.

Autoriserte instruktører (38) i Smeller

Algarheim Nordby, Anette Buind anette@noseon.no 97106606
Asker Christensen, Ylva ylva@lachris.no 95197127
Atrå Sommer, Hilde hildeognana@hotmail.com 91536603
Drammen Langlien, Kamilla kamilla.langlien@gmail.com 45456630
Drammen Saugerud, Gro Irene grosauge@online.no 91312419
Drøbak Pettersen, Kjersti kjerstipet@getmail.no 41539517
Fagernes Hansen, Åsne asnehanseb@gmail.com 95487537
Fagernes Schlytter, Guro Fossen guro_fs@hotmail.com 90887400
Fagernes Tidemand-Johannessen, Carl F. carlfrithjof@gmail.com 95073543
Fana Reksten, Alexandra alexandra.reksten@gmail.com 48089397
Finstadjordet Halse, Eva-Doris e.d.fagerlid@gmail.com 47350444
Furnes Veiby, Gunnar rottisboy@hotmail.com 98639090
Hamar Westwold, Anne anne_westvold@hotmail.com 90735792
Heggedal Brudheim, Gry gry.brudheim@gmail.com 97100005
Heggedal Woie, Åshild aashild@nessem.com 90185841
Ilseng Eng, TONE toneeng3@online.no 90799778
Jaren Bratlie, Bjørn Smeby bjornbratlie@hotmail.com 47234804
Jessheim Johansen, Rosita rositajo@hotmail.com 47621197
Kongsvinger Andreassen, Jan Mohn jan@glaamdal-hundesenter.no 97974630
Moss Skogstad, Anneli Høiden anneliskogstad@hotmail.com 95700708
Os Fjellanger, Rune rune@fjellanger.net 93453667
Oslo Akre, Tommy tommy_akre@hotmail.com 92803806
Oslo Bjønness, Kirsten Plum kp.bjonness@gmail.com 92450815
Oslo KIelland, Hildur J. hildurheks@gmail.com 90850664
Porsgrunn Aakre, Siri sosirori@mac.com 41289278
Rissa Horneman, Tove tove.horneman@gmail.com 98053348
Roa Hovland, Turid hovlanddama@gmail.com 48196364
Sande I Vestfold Elvegård, Laila laila.elvegard@gmail.com 97544351
Sandnes Skjørestad, John john@happyhundesenter.no 91710659
Selbu Berg, Stig Meier stig.berg@spesialsok.no 92603856
Søfteland Johansen, Jonas Riise Jonas.riise.johansen@gmail.com 97979593
Søreidgrend Johnsen, Tine johnsen.tine@gmail.com 45270796
Tiller Skaug, Eli-Anne kennelvidsyn@gmail.com 92248231
Tiller Tømmervold, Håvard havard0303@gmail.com 48887300
Trondheim Meland, Mascha maschameland@gmail.com 45243260
Trondheim Aasen, Kate kataa@trondelagfylke.no 99041721
Tveit Tønnessen, Karoline Holtskog karro96@gmail.com 91717435
Ålgård Gjesdal, Siw siw.gjesdal@hotmail.no 90844181

Foreløpig har ikke utdanning av smellerinstruktører blitt en del av NKKs instruktørstige (NKK instruktør trinn II – III),
men det er noe styret jobber med å få til på sikt.

I mellomtiden vil vi fortsette å autorisere smellerinstruktører etter 3 alternative veier:

Alt. 1 – Selvstendig søknad om å bli autorisert instruktør i Smeller.
Alt. II – Søkeren må gjennomføre og bestå NSKs eget instruktørkurs.
Alt. III – Styret kan i spesielle tilfeller utnevne enkeltpersoner til autoriserte instruktører i Smeller.