Autoriserte instruktører i hundesporten Smeller

Ta direkte kontakt med hver enkelt instruktør, dersom du ønsker informasjon om kurs i din lokale klubb/ditt område.

Autoriserte instruktører (42) i Smeller

AlgarheimNordby Anette Buindanette@noseon.no97106606
AskerChristensen Ylvaylva@lachris.no95197127
AtråSommer Hildehildeognana@hotmail.com91536603
DrammenLanglien Kamillakamilla.langlien@gmail.com45456630
DrammenSaugerud Gro Irenedrammenhundesenter@gmail.com91312419
DrøbakPettersen Kjerstikjerstipet@gmail.com41539517
DrøbakEllingsenTonetoneellingsen@gmail.com92031954
FagernesHansen Åsneasnehanseb@gmail.com95487537
FagernesSchlytter Guro Fossenguro_fs@hotmail.com90887400
FagernesTidemand-Johannessen Carl F.carlfrithjof@gmail.com95073543
FanaReksten Alexandraalexandra.reksten@gmail.com48089397
FinstadjordetHalse Eva-Dorise.d.fagerlid@gmail.com47350444
FurnesVeiby Gunnarrottisboy@hotmail.com98639090
GressvikSjoIdaidasjo@gmail.com90864479
HamarWestwold Anneanne_westvold@hotmail.com90735792
HeggedalBrudheim Grygry.brudheim@gmail.com97100005
HeggedalWoie Åshildaashild@nessem.com90185841
HornnesSkjørestadJohn john@happyhundesenter.no91710659
IlsengEng Tonetoneeng3@online.no90799778
JarenBratlie Bjørn Smebybjornbratlie@hotmail.com47234804
JessheimJohansen Rositarositajo@hotmail.com47621197
KongsvingerAndreassen Jan Mohnjan@glaamdal-hundesenter.no97974630
KristiansandTønnessen Karolinekarro96@gmail.com91717435
MossHøiden Annelianneli.hoiden@gmail.com95700708
OsFjellanger Runerune@fjellanger.net93453667
OsloAkre Tommytommy_akre@hotmail.com92803806
OsloKIelland Hildur J.hildurheks@gmail.com90850664
OsloLøwerHege Line Lhegeline@icloud.com90119166
Oslo Bjørnelykke Kirstenkirstenbjornelykke@hotmail.com 
PorsgrunnAakre Sirisosirori@mac.com41289278
RoaHovland Turidhovlanddama@gmail.com48196364
Sande I VestfoldElvegård Lailalaila.elvegard@gmail.com97544351
SelbuBerg Stig Meierstig.berg@spesialsok.no92603856
SteinkjerRingsethEli ringseth.eli@gmail.com90653746
SøftelandJohansen Jonas RiiseJonas.riise.johansen@gmail.com97979593
SøreidgrendJohnsen Tinejohnsen.tine@gmail.com45270796
SørreisaHorneman Tovetove.horneman@gmail.com98053348
TillerSkaug Eli-Annekennelvidsyn@gmail.com92248231
TillerTømmervold Håvardhavard0303@gmail.com48887300
TrondheimMeland Maschamaschameland@gmail.com45243260
TrondheimAasen Katekataa@trondelagfylke.no99041721
ÅlgårdGjesdal Siwsiw.gjesdal@hotmail.no90844181